Класні години


20 лютого — день вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.
 Це день скорботи, вдячності й незламності. Вони віддали свої життя за нашу свободу, за гідність, за майбутнє. Запрошуємо долучитися до заходів, аби разом згадати подвиг тих, хто виборював нашу незалежність ціною власного життя...


Тематична класна година 



Класна година "Тварини-наші друзі"





Вітаємо Агрінського Андрія з перемогою в районній олімпіаді по математиці  (III призове місце)



Цікава зустріч з письменником Пилипом Юриком.



Дискусія у 8-А класі "Комп'ютер чи книга" Що цікаво читати підліткам?      (в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек)



Знайомство   учнів з сучасною літературою (рекомендації  до читання) Підготували  Олінкевич Ольга та Єрьоміна Еліна


До Дня Козацтва та Дня Захисників та Захисниць учні підготували презентацію-вікторину та святкову газету.

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ТВАРИН

4 жовтня Організація Об’єднаних націй визначила як Міжнародний день захисту тварин (World Animal Day), спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх доброту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення.

В Україні цей день відзначають з 2000 року. А в 2006 році в нашій країні був прийнятий «Закон про захист тварин від жорстокого поводження», який захищає право всіх тварин на життя. У цей день проводяться інформаційні заходи та акції, які привертають увагу до проблеми вимирання тварин від дій людини.



Вміст матеріалу:



Класна година "Обережно, тероризм..."




Класна година "Перемагає той, хто пам'ятає"


Класна година "Кроки до успіху"

Гра передбачення - https://wordwall.net/resource/77132657

Презентація - переглянути 

Шаблон для формування цілей - завантажити






Класна година "Навчання: успішне, відповідальне"


Щочетверга - зустріч класу для обговорення актуальних тем

(пропонуйте теми)




Ми вивчили правила безпечних канікул влітку


9 травня – День Європи

Цьогоріч Україна відзначатиме День Європи разом із країнами Європейського Союзу – 9 травня. Адже ми - частина родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями.       Україна – це Європа!    Відмічаємо День Європи в Україні.


Як не дивно, нинішній час, коли триває масштабна українсько-російська війна – став часом, найкращим в історії України, для приєднання до Європейського Союзу. Сьогодні ми швидко рухаємося дорогою до членства в ЄС, незважаючи на усі перешкоди , бо українці – найсміливіші, найпрацьовитіші, найволелюбніші і  їх прагнення не може похитнути ніхто.

З цієї нагоди у бібліотеці оформлено книжково-ілюстративну виставку «Україна – європейська держава!», на якій представлені книги про країни Європи, про те, які Україна матиме переваги, вступивши в ЄС.

 Все буде Україна!                      Все буде Європа!                  Разом до перемоги!

8 травня - День пам'яті та примирення

Цей день – є символом завершення Другої світової війни.
79 років тому українці разом з іншими націями антигітлерівської коаліції захистили світ від страшних жахіть фашизму. Об’єдналися і перемогли. У 1939-1945 роках загинуло понад 72 млн людей, кожен сьомий з них – українець.

    

 Готуємось до виховної години:
Пам‘ятаємо й шануємо подвиг Героїв Другої світової війни та дякуємо воїнам, які вже третій рік поспіль на полі бою ведуть боротьбу з російським окупантом та захищають нашу свободу і незалежність.
🕯Вічна пам‘ять всім загиблим. Слава тим Героям й Героїням, хто захищав цей світ і переміг!


 Січень

                     



29 січня - День пам’яті Героїв Крут – однієї з трагічних і водночас високо легендарних сторінок в історії української визвольної боротьби 1917-1921 рр.

     Бій під Крутами розпочався 29 січня о дев’ятій ранку з бойового зіткнення захисників з передовим загоном матросів, які намагалися взяти станцію одним ударом. Більшовики мали значну чисельну перевагу, їхній трьохтисячний загін намагався взяти захисників в кільце. З тилу крутян підтримував бронепоїзд з гарматою, який обстрілював нападників.   Захисники понесли значні втрати, але змогли відбити перші атаки ворога. 
Ця затримка ворога дала змогу українській делегації укласти Брест-Литовський мирний договір, який врятував молоду українську державу.

    День Соборності України – єднання сили й духу народу


Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є дуже важливими і доленосними в його житті. Однією з таких дат  для України стало 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки ЗУНР І УНР. В цьому акті відзначалося:   

«Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

Виховна робота 18.01.2024р.

"Вся правда про наркотики.        


 


Класна година 11.01.2024р.          

 Організація дистанційного навчання у ІІ семестрі 2023/2024 н.р.                                           Дотримання безпеки під час війни.


Лютий

Обоговорюємо: сучасний світ і вибір професії


Поради: як визначитись з типом особистості і розвинути в собі потрібні в сучасному світі навички

Березень

 Попередження кібербулінгу:

Обговорюємо: роль жінки в сучасному світі.




Поради: як надолужити навчальні прогалини і досягти кращих результатів у навчанні

Квітень

Готуємось до завершення навчального року

Флешмоб

Травень

Організація завершення навчального року. 

Здаємо підручники. Готуємось до канікул

Щопонеділка - зустріч класу для обговорення актуальних тем

Виховна година "Академічна доброчесність - актуальна потреба сучасності"

Немає коментарів:

Дописати коментар